X
تبليغات

تصویر ثابت

ورود گوهر درماني در علم نوين
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات جواهرسازی

بازدید : 2
شنبه 24 خرداد 1399 زمان : 21:00

خريد انگشتر فيروزه


جواهر يگانه عرضه كننده اشكال انگشتر هاي فيروزه و عقيف https://www.javaherekhas.com

خريد انگشتر فيروزه
صدها سال قبلي اهل حرفه از خاصيت ها سنگها و جواهرات مطلع بودند و دريافته بودند كه اين سنگها داراي خاصیت مغناطيسي و درماني می‌باشند، و هم اکنون در بعد از ظهر حاضر با تكنولوژي پيشرفته اي كه بشر بدست آورده، از نور و روشنایی و روشنايي و اشعه در دانش و صنعت و طب به کارگیری مي گردد.


خريد انگشتر فيروزه
امروزه در يه خرده از كشورها به عنوان گوهر درماني (Gem Therapy) به طور بسيار گسترده اي مطرح شده‌است. از سال1995 ميلادي آكادمي سلطنتي انگلستان تصميم به ايجاد بخش جديدي در كالج پزشكي به عنوان« طب كهن» گرفت و پیشگفتار به احياي رشته هاي گوناگون طب كهن نمود.


مهمترين دليل اين تصميم بدليل افزايش روز افزون بهاي سرویس ها پزشكي و داروها در سطح دربين المللي بود. اين گروه با توليد مراكزي در هندوستان، چين و تبت و همكاري با مركز ها دارای اعتبار پزشكي دانا و صاحبان اين علم ها و تربيت معلم در حرفه هاي متفاوت طب قديمي، فصلي نوين در گسترش فرهنگ به كارگيري از طبی قديمي را ابتدا كرد.گوهر درماني چه مي‌باشد؟
شاهد اين مدعی توسعه و گسترش روز افزون گونه های متدهاي طب كهن از گزاره طب سوزني، هاميو پاتي و… در فهميده طي بيست سال اخير میباشد. از سال 2001 آكادمي نخست به تحقيق درباره ی رشته Gem therapy نمود و در سال 2008 با دعوت از واجدين شرايط شناسايي گردیده، به طور رسمی پيشگفتار يادگرفتن اين رشته براي تربيت استاد در اقصي نقاط عالم را اعلام نمود. در سال 2015 نخستین فارغ‌التحصيلان اين حرفه از اين شركت بیرون گرديده و در آغاز به فراگیری و اشاعه اين حرفه نمودند.


نفوذ خرافات در مشاجره سنگ درماني
خاصیت سنگها و خرافات در آنمتاسفانه امروزه در مملکت عزيزمان شاهد هستيم تعبيرها و تفاسير مختلفي راجع به خاصیت شگفت انگيز و درماني سنگ ها و گوهرها موجود هست. جمع اي با طریق پرتاب كردن كسب و كار ادعاي آشنایی خاصیت درماني سنگ ها را دارا‌هستند. در مقابل جمع اي از سوي ديگر بام به پايين افتاده اند و از بيخ و بن منكر اين قضيه مي شوند!


در شرايطي‌كه گوهر ها بطور اصولي و هم خواني بر موازين يگانه فيزيكي و شيميايي و دور از خرافات و يا شيادي به فعالیت گرفته شوند مي توانند به کمک علم ها پزشكي و بهداشتي آمده و در مداواي طبی مؤثر واقع شوند. اعتنا فرماييد كه كريستال درماني (Crystal healing) و ماساژ با سنگ داغ (Stone masغير مجاز مي باشدe) تفاوت هاي ماهوي و اساسي با دانش Gem therapy دارند و هيچ سیرتکامل ارتباطي بين مورد ها ذكر گردیده نیست.


دو اعتقادوباور ضد و نقیض در رابطه خاصیت سنگ هاي قيمتي
خاصیت علمي سنگهادو مجموعه دراين باره موجود است: مجموعه نخستين كساني كه منكر خاصیت سنگ هاي قيمتي ميباشند. پاسخ دادن به اين عزيزان بسيار معمولي خیس از قانع نمودن اشخاص مجموعه اولیه میباشد. مبحث بسيار عادي میباشد : «ماده و انرژي»
در حالتي‌كه عزیزان منكر قانون ها فيزيك باشند حرفي نيست البته در صورتی فيزيك و شيمي مقبول سروران باشد بسيار بی آلایش ميتوان اظهار‌كرد هر ماده اي داراي انرژي خاصي میباشد و قدرت تاثير گذاري بر مواد و انرژي هاي حریم را دارااست.


گروه دوم با داشتن داده ها ناقص و خواندن تعدادي كتاب و احيانا کاوش در وبسايت هاي اينترنتي، نوشته‌ي‌علمي را عده آوري و به اسم دانش Gem Therapy به خورد خوي الله مي دهند. كه مثال هاي فراواني در همين حریم مجازي مشاهده مي شوند.
اين عزيزان به صرفا نكته اي كه اعتنا ندارند مي باشد كه سنگ ها همانگونه كه خاصيت هاي فراوان و شفا بخش دارند، در مقابل به دليل فرمول هاي پيچيده شيميايي كه چه بسا داراي مواد و عنصرها سمي و خطرناك مي باشند به جاي خویش در فيس به كارگيري نا به جا و نادرست حتي ميتوانند مرگ آفرين باشند. اين زمینه را طي نوشته‌علمی اي با تیتر مضرات كاني هاي سمي ارائه نموديم. درواقع گوهر درماني يك دانش آكادميك مي باشد و صرفا متخصصان اين امر اذن به کارگیری از اين دانش را دارا هستند.


دلايل يا تبعات به کارگیری از گوهر درماني
كاني هاي معدني خطرناك و سميهمانطور كه گوهرها داراي انرژي و خاصیت اثبات گردیده و مثبتي براي تن مي‌باشند مي توانند در صورت به کارگیری خطا و نابه جا بسيار خطرناك بوده و اثرات جبران ناپذيري براي تن به جاي بگذارند. به عنوان مثال شم خستگي يا افزایش انرژي و رمز درد، افزایش تعداد دفعات حركات روده اي، افزایش ادرار؛ از آن جا كه تمامی‌ها تحريك ميگردند، ادرار بيشتري ايجاد ميشود و اين ادرار به دليل سموم بيشتري كه داراست، ممكن میباشد تيره‌خیس بوده و بوي تندتري داشته باشد. تغييرات الگوي خواب، مثلاً خواب طولاني خیس يا عميقتر يا خواب آشفته.


بروز موقت بيماري كه تا گذشته از اينً سركوب گردیده بوده، بدليل اينكه تن مراحل طبيعي شفاي خویش را نخست مي كند. ترشحات غشاءهاي مخاطي در بيني، دهن و برونشها افزايش مي يابد. تشديد شرايط پوستي، بويژه در مواردي كه سركوب گردیده باشند و تعريق شديد ياروهمدم با بیرون شدن سمومي كه از طريق منافذ پوستي كف پاها، آزاد مي گردند. ولی لازم میباشد بيان‌كنم اين واكنشها تحت عنوان بخشي از معالجه بازبيني مي شوند و اكثر تایم ها بيان كنده اين میباشد كه سموم از تن تميز و ترميم بدني در هم اکنون پيشگفتار مي باشد.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 46
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 4
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 8
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 16
 • بازدید ماه : 67
 • بازدید سال : 268
 • بازدید کلی : 268
 • کدهای اختصاصی